وحشی گری در اروپا و آمریکا(3)

طبق آماری که از سال 84 دارم یعنی حدود 10سال قبل 23000 ساعت فیلم سکس انسان ها با حیوانات در اینترنت وجود داشت که فکر می کنم الان حداقل دو برابر شده باشد یعنی 3 سال شبانه روز زنان اروپایی و آمریکایی در حال رابطه ی جنسی با سگ ، گاو ، الاغ و اسب و .... قرار داشتند که این آمار الان حداقل دو برابر شده و زنان و مردانی مرتکب چنین عمل تهوع آوری می شوند اکثرا از کشورهای فقیر شرق اروپا به غرب اروپا و آمریکا برده می شوند مجبورند در ازای دریافت مبلغ بسیار ناچیز برای امرار معاش در جلوی دوربین با لبخند مبادرت به انجام چنین عملی نمایند و منزلت خود را با حیوانات و احشام یکی کنند البته لبخندشان فقط برای جلوی دوربین و رسانه های ماهواره ای است و بنده چندین مستند از گریه ها و خودزنی های این چنین افراد بعد از انجام این اعمال دیده ام و یکی از این مستند های گفته شده در شبکه ی یک سیما در خبربیست پخش شد که فکر کنم در پایگاه اینترنتی شبکه یک موجود باشد.

حال اروپائیان و آمریکایی ها که زنان و دخترانشان و بعضا مادرانشان برای کسب درآمد ناچیز با احشام و حیوانات رابطه جنسی برقرار می کنند چگونه به خود جرئت ادعای دفاع از حقوق زنان را داده ند؟

/ 1 نظر / 8 بازدید
مهدی

واقعا هم اینا آبروی حقوق بشر رو هم بردن اگه ما از حقوق بشر دفاع میکردیم یه چیزی ولی اینا با کارشون چطور روشون میشه حرف از انسانیت بزنن